Cena

Počet nalezených produktů: 235


AEG T6DBG28SC

10 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 2 dnů

8 kg prádla, energetická třída B, {ProSense}[sušička přesně upraví programy, aby zajistila jejich minimální potřebnou délku sušení bez přesoušení. Vaše prádlo se tak suší maximálně účinně. ], záruka 2 roky + 10 let záruka na motor.


AEG T8DBG47WC

11 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

7 kg prádla, v úsporné energetické třídě A++, záruka 2 roky na spotřebič + 10 let na invertor motor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.].Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096]


AEG T8DBG48WC

14 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

8 kg prádla, v úsporné energetické třídě A++, záruka 2 roky na spotřebič + 10 let na invertor motor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.]. Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096]


AEG T8DBG68WC

16 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 2 dnů

8 kg prádla, v úsporné energetické třídě A+++, záruka 2 roky na spotřebič + 10 let na motor invertor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.]. Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096]


AEG T8DEG48SC

16 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

8 kg prádla, v úsporné energetické třídě A++. Záruka 5 let na spotřebič + 10 let na motor invertor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.]. Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096]


AEG T8DBE48SC

16 500 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

8 kg prádla, v úsporné energetické třídě A++. Záruka 5 let na spotřebič + 10 let na motor invertor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.]. Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096].


AEG T8DBE68SC

17 500 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

8 kg prádla, v úsporné energetické třídě A+++. Záruka 2 roky na spotřebič + 10 let na invertor motor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.]. Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096].


AEG T8DEE68SC

19 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

8 kg prádla, v úsporné energetické třídě A+++. Záruka 2 roky + 10 let na invertor motor. {AbsoluteCare}[Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme Vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením. ], {SensiDry}[ odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě lépe než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu.], {ProSense}[ používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně. Tím šetří čas i energii.]. Kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky AEG a získejte až 4000,-kč zpět od1.10.2019 do 30.11.2019, více informací (zde)[https://www.aeg.cz/local/promotions/bez-obav/#738096].


AEG L6FBG48SC

12 500 Kč

včetně RP a DPH

Do 2 dnů

8kg prádla, 1400ot, A+++, motor INVERTOR, {ProSense}[automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní.Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče, a ještě ušetříte za spotřebu vody a energie. ], záruka 2 roky + doživotní záruka na motor.


AEG L6FBG68SC

13 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 1 dne

8 kg prádla, 1600ot, A+++, motor ÖKOINVERTOR, {ProSense}[automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní.Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče, a ještě ušetříte za spotřebu vody a energie. ], záruka 5 let na spotřebič + doživotní záruka na motor.


AEG LTX6G261C

11 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

6 kg prádla, 1 200 ot, A+++,


AEG L7FBE48SC

14 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 2 dnů

8kg prádla, 1400ot, A+++, motor ÖKOINVERTOR, {ProSense}[automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní.Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče, a ještě ušetříte za spotřebu vody a energie. ], {ProSteam}[ umožňuje zakončit prací cyklus párou, která minimalizuje pomačkání. Pro rychlé osvěžení prádla můžete použít samostatný parní program.] záruka 2 roky + doživotní záruka na motor.


AEG L7FBE68SC

15 500 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

8kg prádla, 1600ot, A+++, motor ÖKOINVERTOR, {ProSense}[automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní.Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče, a ještě ušetříte za spotřebu vody a energie. ], {ProSteam}[ umožňuje zakončit prací cyklus párou, která minimalizuje pomačkání. Pro rychlé osvěžení prádla můžete použít samostatný parní program.]. záruka 5 let na spotřebič + doživotní záruka na motor.


AEG LTX6G371C

12 500 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

7 kg prádla, 1 300 ot, A+++,


AEG L7FEC41SC

18 000 Kč

včetně RP a DPH

Do 3 dnů

10kg prádla, 1400ot, A+++, motor ÖKOINVERTOR, {ProSense}[automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní.Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče, a ještě ušetříte za spotřebu vody a energie. ], {ProSteam}[ umožňuje zakončit prací cyklus párou, která minimalizuje pomačkání. Pro rychlé osvěžení prádla můžete použít samostatný parní program.], záruka 2 roky na spotřebič + doživotní záruka na motor.

Počet nalezených produktů: 235